menu
Úvod Otiskování a modelování Adapta fólie, 100 ks

Adapta fólie, 100 ks

Kód: BG2050M
Značka: Erkodent

Rychlý, jednoduchý a přesný způsob zhotovení kapničky metodou tepelného tvarování fólií. Podrobný popis

VYBERTE VARIANTU

Tloušťka
  • Tloušťka
  • 0,6 mm Skladem 199 Kč
199 Kč
s DPH
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu
balení

Popis produktu

Doporučuje se při frézovací technice a větších konstrukcích.

Systém je prověřený a cenově dostupný.

Balení: 100 ks fólie 0,6 mm 

V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Parametry

    Pro zobrazení parametrů vyberte variantu.

Nákup po telefonu

Jsme vám k dispozici ve všední dny od 7.00 do 17.00 hodin.

800 880 864

Všeobecná linka

800 400 449

Stomatologická linka

nebo info@medplus.cz

Medplus

Produkt je v kategoriích

Medplus
Rychlé doručení
Většinou za 1–2 pracovní dny od objednání u vás

Beru na vědomí, že nabídka a informace obsažené dále v této sekci nejsou určeny laické veřejnosti, jsou určeny výhradně uvedeným zdravotnickým odborníkům.

Nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, v případě, že by získané informace byly Vámi nesprávně pochopeny, interpretovány či využity pro stanovení diagnózy nebo léčebného postupu ve vztahu ke své osobě či osobám dalším. Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete uvedeným rizikům.

Tlačítkem "POTVRZUJI" prohlašuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou oprávněnou zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro předepisovat nebo vydávat (lékař, lékárník, výdej zdravotnických potřeb, distributor ZP atd.) a seznámil jsem se s výše uvedenými riziky.